Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Звернутися до керівництва ПАТ "УКРПОШТА" щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні Вишневого.

  ПІБ ініціатора: Колійчук Костянтин Олегович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №107
  Дата початку збору підписів: 02.11.2018 10:21

  Суть електронної петиції

  Керівництвом ПАТ "УКРПОШТА" оголошено про плани закрити найближчим часом 5-7 тисяч відділень і звільнення частини персоналу підприємства. Зазначені плани поширюються також і на розташоване у м. Вишневому по вул. Святоюріївська,10/2 відділення поштового звязку № 1 (індекс 08133).

  У випадку закриття цього відділення мешканцям південної частини Вишневого (серед яких чимало осіб з інвалідністю та людей похилого віку) доведеться користуватися послугами відділень, розташованих на іншій стороні розділеного залізницею міста, в якому відсутнє нормальне сполучення між обома сторонами.

  Нещодавню петицію проти закриття зазначеного відділення підписало більше 1000 мешканців південної сторони Вишневого.

  Враховуючи необхідність підтримки у цьому питанні мешканців Вишневого з боку органів місцевого самоврядування, просимо очільників міста також зі свого боку звернутися до керівництва ПАТ "УКРПОШТА" щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні Вишневого (08133).

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановний Костянтине Олеговичу!

   

  Виконавчий комітет Вишневої міської ради розглянув Вашу петицію за № 107 щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні м. Вишневе та повідомляє наступне.

  В місті Вишневе знаходиться три відділення ПАТ «Укрпошта»: за адресою: вул. Святоюріївська, 10/2 (відділення № 08133), вул. Європейська, 10 (відділення № 08132) та вул. Святошинська, 27-Б відділення № 08134).

  За наявною інформацією ПАТ «Укрпошта» мала намір припинити роботу відділення, за адресою: вул. Святоюріївська 10/2. В результаті перемовин міського голови Іллі Дікова було досягнуто домовленості про відновлення роботи відділення.

  Приміщення відділення, яке знаходиться в комунальній власності міста і здається ПАТ «Укрпошта» в оренду, буде відремонтовано за рахунок міського бюджету.

  Роботи розпочнуться найближчим часом.

   

  Секретар ради                                                  Г.Н. Майсурадзе

  поширити електронну петицію: