Звернутися до керівництва ПАТ "УКРПОШТА" щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні Вишневого.

ПІБ ініціатора: Колійчук Костянтин Олегович
    Дата початку збору підписів: 02.11.2018 10:21

Керівництвом ПАТ "УКРПОШТА" оголошено про плани закрити найближчим часом 5-7 тисяч відділень і звільнення частини персоналу підприємства. Зазначені плани поширюються також і на розташоване у м. Вишневому по вул. Святоюріївська,10/2 відділення поштового звязку № 1 (індекс 08133).

У випадку закриття цього відділення мешканцям південної частини Вишневого (серед яких чимало осіб з інвалідністю та людей похилого віку) доведеться користуватися послугами відділень, розташованих на іншій стороні розділеного залізницею міста, в якому відсутнє нормальне сполучення між обома сторонами.

Нещодавню петицію проти закриття зазначеного відділення підписало більше 1000 мешканців південної сторони Вишневого.

Враховуючи необхідність підтримки у цьому питанні мешканців Вишневого з боку органів місцевого самоврядування, просимо очільників міста також зі свого боку звернутися до керівництва ПАТ "УКРПОШТА" щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні Вишневого (08133).

Шановний Костянтине Олеговичу!

Виконавчий комітет Вишневої міської ради розглянув Вашу петицію за № 107 щодо недопущення закриття поштового відділення на південній стороні м. Вишневе та повідомляє наступне.

В місті Вишневе знаходиться три відділення ПАТ «Укрпошта»: за адресою: вул. Святоюріївська, 10/2 (відділення № 08133), вул. Європейська, 10 (відділення № 08132) та вул. Святошинська, 27-Б відділення № 08134).

За наявною інформацією ПАТ «Укрпошта» мала намір припинити роботу відділення, за адресою: вул. Святоюріївська 10/2. В результаті перемовин міського голови Іллі Дікова було досягнуто домовленості про відновлення роботи відділення.

Приміщення відділення, яке знаходиться в комунальній власності міста і здається ПАТ «Укрпошта» в оренду, буде відремонтовано за рахунок міського бюджету.

Роботи розпочнуться найближчим часом.

Секретар ради                                                  Г.Н. Майсурадзе