Перелік осіб, які підписали електронну петицію "Зобов'язати перевізників встановити туалет для водіїв маршрутних автобусів № 718 та № 820"

Орленко Андрей Владимирович (20.09.2018 13:07)

Дриньова Катерина Вікторівна (20.09.2018 13:17)

Кириленко Світлана Юріївна (20.09.2018 13:22)

рябець олексій анатолійович (20.09.2018 13:23)

Демидова Ірина Петрівна (20.09.2018 13:25)

Сазонова Анастасія Валеріївна (20.09.2018 13:38)

БОКОВЕНКО ВАДИМ ВИТАЛЬЕВИЧ (20.09.2018 13:58)

Нікітчук Оксана Петрівна (20.09.2018 14:11)

Штефан Світлана Сергіївна (20.09.2018 14:14)

Кондратенко Денис Юрійович (20.09.2018 15:00)

Богданова Тетяна Юріївна (20.09.2018 15:25)

Оземко Юлія Володимирівна (20.09.2018 15:31)

Брачковська Катерина Сергеевна (20.09.2018 15:49)

ЧИЧИРКА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА (20.09.2018 16:01)

Добрянская Ольга Сергеевна (20.09.2018 18:03)

САВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ (20.09.2018 20:05)

Бублик Іван Євгенович (20.09.2018 20:47)

Войтюк Ольга Анатоліївна (20.09.2018 20:50)

ВАРВАРУК МАРИНА ВІТАЛІЇВНА (20.09.2018 21:02)

Герасимчук Олена Василівна (20.09.2018 21:52)

Міщевська Тетяна Олександрівна (20.09.2018 21:54)

Закусилов Сергій Юрійович (20.09.2018 22:03)

Сімчук Ольга Сергіївна (20.09.2018 22:10)

Дашкевич Дмитро Анатолійович (20.09.2018 23:40)

Шульженко Олена Володимирівна (21.09.2018 09:09)

Повернутися на сторінку петиції