• Thumb 1bde1918571bcdee078bd9c5b34aaa53

Зобов'язати перевізників встановити туалет для водіїв маршрутних автобусів № 718 та № 820

ПІБ ініціатора: Орленко Андрей Владимирович
Дата початку збору підписів: 20.09.2018 12:55

На кінцевій зупинці маршрутних автобусів № 718 та № 820 (вул. Вітянська 1А) відсутній туалет для водіїв цих автобусів. Водії змушені ходити в туалет в лісосмугу біля залізничної колії.

В лісосмузі велика кількість фекалій, сміття та неприємний запах. Сморід від фекалій відчувається навіть на тротуарі біля залізничного переїзду.

Це недопустимо, порушуються санітарні норми. Лісосмуга входить в межу міста і є об'єктом захисту громадського правопорядку.

Просимо вас зобов'язати перевізників (№ 718 та № 820) встановити туалет для водіїв цих маршрутних автобусів та дотримання санітарних норм.

Розглянувши петицію 105 щодо встановлення туалету для водіїв маршрутних автобусів № 718 та № 820, повідомляємо, що виконкомом міської ради будуть здійснені заходи щодо будівництва зупинкового комплексу ”Переїзд” на вулиці Вітянській, у складі якого буде туалет.

Перший заступник
міського голови                                                   Я.Л.Варшавець