Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Змінити налаштування світлофора та один з них прибрати зовсім по вул. Чорновола 46А

  ПІБ ініціатора: Кравчук Олександра Сергіївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №68
  Дата початку збору підписів: 16.01.2018 13:39

  Суть електронної петиції

  Останнім часом машино потік у напрямку Київ – Вишневе та Вишневе – Київ, а саме по вулиці Чорновола, значно збільшився. Біля "Рибного світу" (вул. Чорновола, 46А), знаходиться два світлофора, які не налаштовані під таку кількість машин, та створюють значні затори у час пік. А також, виїзд машин з «рибного світу» значно малий, що свідчить про відсутність потреби саме у двох світлофорах (які знаходяться на відстані не більше ста метрів один від одного).
  Прохання, за для зменшення заторів змінити налаштування світлофора та один з них прибрати зовсім.

  Відповідь на електронну петицію:

  Шановна Олександро Сергіївно!

   

      На Ваше звернення щодо налаштування роботи світлофорного об’єкту по вул. Чорновола в м. Вишневе, виконком міської ради повідомляє наступне :

      Вулиця Чорновола, в адміністративних межах міста Вишневе, як дорога міжрайонного сполучення, знаходиться на балансі та обслуговуванні структур Києво-Святошинського району.

       Виконавчий комітет Вишневої міської ради не надавав погоджень на встановлення світлофорних об’єктів по цій вулиці і не має повноважень корегувати наявність додаткового світлофору.

       З питання встановлення світлофорів по вул. Чорновола в районі магазину «Рибний світ» та налаштування режимів роботи світлофорів, Ви маєте звернутися до Головного Управління Національної поліції в Київській області.

   

   

  Заступник міського голови                                                          А.Чечило

   

  поширити електронну петицію: