Вирішити проблему комфортного автомобільного з'єднання між південною та північною частиною міста через залізничний переїзд

ПІБ ініціатора: Кусков Іван Валерійович
    Дата початку збору підписів: 02.09.2016 08:42

Відсутність передбачуваної можливості переїзду з однієї частини Вишневого в іншу - критична проблема, яка роками завдає моральної та матеріальної шкоди не лише вишнівчанам, а й жителям багатьох інших населених пунктів Києво-Святошинського району.
    З метою вирішення цієї нагальної проблеми пропонуємо органам місцевого самоврядування м. Вишневого:
    1) провести переговори з ПАТ “Українська залізниця”, ОДА та РДА метою яких має бути спільна участь у проектуванні та будівництві тунелю або естакади (в тому числі, у фінансуванні цих робіт);
    2) до моменту введення в експлуатацію тунелю або естакади - спільно з ПАТ “Українська залізниця” розробити графік роботи переїзду у м. Вишневому, розмістити його у мережі Інтернет, а також забезпечити можливість перевірки поточного статусу шлагбауму на переїзді в онлайн-режимі.
    3) Вивести зображення з камери відеоспостереження через мережу інтернет для оперативного інформування водіїв про ситуацію на переїзді.
    Більше коментарів за посиланням http://vyshnevoe.com.ua/problems/12-zaliznychnyj-perejizd-u-misti-vyshneve.html

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розглянуто петицію № 2, щодо вирішення проблеми комфортного автомобільного з'єднання між південною та північною частиною міста через залізничний переїзд.

За результатами розгляду петиції, в межах наданих повноважень, повідомляємо наступне.

Розуміючи важливість з’єднання південної та північної частини міста, Міськвиконкомом Вишневої міської ради ведеться постійна та наполеглива робота щодо вирішення даного питання. Так за останній час було зроблено наступне.

Після проведення консультацій із представниками ПАТ «Укрзалізниця» було сформовано комісію по визначенню можливості та умов для проектування тунелю під залізничними коліями в межах станції Вишневе. Проведено комісійне обстеження земляного полотна, пристроїв колії, зв’язку та електропостачання.   За результатами роботи комісії було визначене можливе місце будівництва тунелю для з’єднання вулиць Ломоносова та Балукова та сформовано необхідні умови для перетину залізниці, що було зафіксовано у відповідному Акті комісії. Також було отримано лист ПАТ «Укрзалізниця» щодо погодження та подальшої підтримки і сприяння у вирішенні зазначеного питання.

Для здійснення подальших дій, а саме розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва тунелю, дане питання було розглянуто на сесії Міської ради та передбачено відповідне фінансування на 2016 рік.

За результатами роботи комісії було отримано Технічні умови від ДТГО «Південно-західна залізниця» та розпочато роботу щодо формування земельної ділянки згідно чинного законодавства.

Після заключення договору було розроблено проект землеустрою, який на сьогодні погоджено в районному відділі архітектури та направлено на погодження в районе управління Геокадастру України.

Також в листопаді було заключено договір та розпочато проектно-вишукувальні роботи щодо розробки техніко-економічного обґрунтування «Реконструкції вулиць Балукова та Ломоносова в м. Вишневе з будівництвом шляхопроводу, що їх з’єднує».

Щодо графіку роботи переїзду  в м. Вишневе, повідомляємо, що питання  порядку  улаштування, обслуговування та    утримання    залізничних   переїздів, що експлуатуються на залізницях України, відноситься до компетенції Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Згідно з ст. 23 Господарського кодексу України, встановлено, що органи місцевого самоврядування здійснюють свої повноваження щодо суб’єктів господарювання виключно в  межах, визначених Конституцією України, законами про місцеве самоврядування та іншими законами. Відносини органів місцевого самоврядування з суб’єктами господарювання у випадках, передбачених законом, можуть здійснюватися також на договірних засадах.  Незаконне втручання органів та посадових осіб місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання забороняється.

Враховуючи зазначену інформацію пропонуємо Вам звернутися до вищевказаного органу який наділений необхідними повноваженнями для вирішення питання, щодо графіку роботи переїзду.

Також,  повідомляємо, що біля переїзду в місті Вишневе було встановлено веб - камеру яка працює в режимі он-лайн та є доступною до перегляду цілодобово через мережу інтернет, посилання на дану камеру є на офіційному сайті Вишневої міської ради.

Перший заступник
    міського голови                                                                                              Я.Л. Варшавець

Додаток до петиції