• Thumb 48cd5b4e6cf96c30756261162279e55a

Встановлення вуличного освітлення прибудинкової території за адресою: вул. Київська, будинок 5

ПІБ ініціатора: Каткова Тетяна Владиславівна
Статус: На розгляді
Дата початку збору підписів: 10.11.2016 10:10

Просимо встановити вуличне освітлення по вул. Київська, 5, так як в цьому районі, включаючи вул. Європейську, буд.1 (колишня Жовтнева), ввечері можна "ногу зламати", у повній темряві досить небезпечно і моторошно повертатися додому. До того ж, вже були прецеденти, коли моїй знайомій це коштувало здоров'я!І це не пусті слова!Зловмисників так і не знайшли, а жінка залишилась серйозно травмованою на все життя! Дитячий майданчик вже о 17-18 годині вечора не видно зовсім!
За підтримки нашого депутата, наразі встановлюється освітлення для автостоянки, що біля нашого будинку. Тут постійно з автомобілів знімають колеса, зливають бензин, або ж виривають магнітоли, б'ють вікна і т.д.
Особисто я, дуже дякую за це освітлення нашому депутатові!
АЛЕ! Цього замало (всього 1 ліхтар), оскільки все подвір'я вздовж парадних поглинає темрява!
Як приклад, достатньо і добре освітлюється вул. Київська, 3 та вул. Європейська, 11-13 (колишня Жовтнева), крейсер. Чого там це можливо, а тут ні?
У нас одне наше місто, а ми одні у нього. Давайте разом робити його кращим, комфортнішим,безпечнішим для нас і наших дітей! Прошу всіх свідомих громадян, які хоч і не проживають у цьому будинку, підтримати петицію, адже повторюю - ми всі тут живемо, ми тут росли і всі проблеми - наші спільні. Дякую!
P.S. Фото знайшла, на жаль, не з виглядом на подвір'я, але є що є. Якщо сайт дасть змогу додати нове, я це зроблю.