Впровадження системи "Відкритий бюджет" на сайті міста Вишневе

ПІБ ініціатора: Кусков Іван Валерійович
    Дата початку збору підписів: 02.09.2016 08:42

В адресу керівництва міста неодноразово закидаються звинувачення в неоптимальних та необгрунтованих витратах бюджетних коштів. Окрім того, інформацію складно отримати, так як вона подається в незрозумілій для мешканців міста формі.
    Впровадження системи "Відкритий бюджет" на сайті міста дозволить більш зрозуміло, відкрито та інтерактивно подавати інформацію і дані про доходи та витрати міського бюджету, спростить контроль громадськості за витратами та мінімалізує прояв корупційних схем в структурі.

Виконавчий комітет Вишневої міської ради розглянув текст електронної петиції  ”Відкритий бюджет”, розміщений на сайті м.Вишневе.

Повідомляємо, що інформація стосовно міського бюджету розміщується на офіційному сайті та має вільний доступ для ознайомлення.

Крім того, Ви маєте право особисто звернутися для отримання інформації згідно з Законом України ”Про доступ до публічної інформації” № 2939-VІ від 13.01.2011 р.

Перший заступник
    міського голови                                            Я.Л.Варшавець