Впровадить механізми нагляду і контролю за діяльністю комапаній перевізників на території м Вишневе

ПІБ ініціатора: РИНК ВОЛОДИМИР ВАЛЕНТИНОВИЧ
    Дата початку збору підписів: 09.12.2016 16:43

Впровадить механізми нагляду і контролю (в тому числі громадського за негативними наслідками діяльністі комапаній перевізників на території міста Вишневе.
    В тому числі дотримання санітарних правил і норм зокрема на кінцевих зупинках виключивши
    -миття і ремонт машин,
    -засміччення території
    -нічна стоянка автобусів
    -туалет просто неба
    -антисоціальна поведіка працівників

-Покласти контроль за виконанням на конкретних посадових осіб Вишневої міськради
    -Надати телефоний номер для скарг і громадського контролю

Шановний Володимире Валентиновичу!

Розглянувши електронну петицію за № 26, щодо запровадження механізмів нагляду і контролю за негативними наслідками діяльності компаній перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на території м. Вишневе, повідомляємо наступне.

За результатами розгляду петиції, з метою дотримання перевізниками санітарних норм і правил паркування транспортних засобів на кінцевих зупинках, директору КП «Управління комунального господарства» Гаращуку В.В. було надане відповідне Доручення міського голови - посилити контроль за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства щодо організації перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які здійснюють перевезення пасажирів на території м. Вишневе:

ТОВ «Клайт»: № 721 – (кінцева зупинка - вул. Машинобудівників, 15-А);  № 301 – (кінцева зупинка - вул. Зелена (на розі вул. Залізнична);

ППІ «Надія-2000»: № 820 – (кінцева зупинка - вул. Вітянська, 1-А (біля переїзду); № 805 – (кінцева зупинка - вул. Чорновола, 5-А);

ТОВ «Кийтранс-2005»: №723 – (кінцева зупинка - вул. Чорновола, 4); №302 (кінцева зупинка - вул. Чорновола, 4);

ПП «А.Т.Н.»: №716 – (кінцева зупинка - вул. Залізнична); №718 – (кінцева зупинка - вул. Вітянська, 1-А (біля переїзду); №820 – (кінцева зупинка - вул. Вітянська, 1-А (біля переїзду);

При цьому звернути особливу увагу на дотримання санітарних норм і правил на кінцевих зупинках, а саме:

• миття і ремонт машин в непристосованих для цього місцях;
    • дотримання водіями правил благоустрою та прибирання території;
    • дотримання санітарних норм.

Також, з метою дотримання водіями правил громадського порядку, відповідні листи були направлені командиру громадського формування «Спецзагін «Дельта» Кріпаку С.Г., командиру громадського формування «Муніципальна поліція міста Вишневе» Гулієву С.Р.

Заступник міського голови                                       Г.Н. Майсурадзе