Відносно відновлення руху автобусу № 82 Київ- Вишневе

ПІБ ініціатора: Даценко Тамара Дмитрівна
    Статус: На розгляді
    Дата початку збору підписів: 17.05.2018 13:17

Громада міста Вишневого просить місцеву владу Вишневого вдруге переглянути петицію від 22.02.2018 року № 73, створену ініціатором Паламарчуком В.І. " Громадський транспорт Вишневого " -з необхідною кількістю підписів - відносно відновлення руху автобусу по маршруту № 82 Київ- Вишневе, перевізником якого був і є КП " Київпастранс ". І АТП на основі комунальної власності громади міста Вишневе створювати _ як відповів заст.голови Майсурадзе Г. Н. , ( за браком коштів ) - не треба. Ми просимо повторно розглянути цю петицію , пройнятися побажанням громади міста Вишневого та виступити з пропозицією до КП " Київпастранс" відновити рух автобусу по маршруту Київ- Вишневе.
    P.S. - Подібні маршрути за місто в КП " Київпастранс " існують, наприклад- № 43 Київ - Козин ( Обухівсьеого р-ну ) та інші.