Відносно пуску громадського транспорту : зал.ст. Вишневе - ст. метро " Іподром "

ПІБ ініціатора: Даценко Тамара Дмитрівна
    Статус: На розгляді
    Дата початку збору підписів: 30.01.2017 09:21

Мешканці житлових комплексів " Піонерський квартал ", " Акварелі" , "Сакура", "Вишнева оселя", "Євромісто" висловлюють побажання відносно пуску громадського транспорту маршрутом від зал.ст. Вишневе , далі- з вул. Чорновола поворот на вул. Ватутіна ( зупинки - вул. Молодіжна, вул. Першотравнева) , поворот на вул Освіти ( зупинка), виїзд на вул. (трасу) Стуса (зупинки : НОВУС, Піонерський квартал і далі з зупинками - " На Вимогу " до ст. метро Іподром.
    На теперішній час - кінець січня 2017 року - всі маршрутки ( № 368, 812 ) їдуть із м. Боярки і в Боярку перевантажені і без зупинок. І звичайно ж всі пасажири вказаних житлових комплексів не мають змоги доїхати до Києва на роботу та з роботи.