Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Створити єдину систему інформування мешканців міста про аварії та ремонти об'єктів ЖКГ та комунікацій

  ПІБ ініціатора: Логвінов Олексій Євгенович
  Статус: На розгляді
  Петиція №61
  Дата початку збору підписів: 01.09.2017 07:35

  Суть електронної петиції

  Призначення системи:
  - оперативно інформувати мешканців міста про аварії чи несправності у системах електро-, водо-, теплопостачання;
  - зазделегідь попереджати про планові відключення
  - повідомляти про статус ремонту (чи усувається проблема і скільки приблизно часу триватиме ремонт)

  Варіанти реалізації:
  - веб-сайт
  - сторінка у соціальній мережі
  - публічний канал в одному з популярних месенджерів

  Обґрунтування потреби оперативного інформування:
  Впродовж цього літа у Вишневому кілька разів відбувалися аварії та ремонти у системі електропостачання, в багатьох будинках було відсутнє гаряче водопостачання, проводилося знезараження водогону.
  Щоразу при відключенні електрики у ліфтах багатоповерхових будинків застрягали люди. Навіть при планових переключеннях на підстанціях мешканці міста не були попереджені.
  У більшості випадків менеджери "ЖЕДів" або управляючих компаній не мають інформації про причини відключень і можливу тривалість ремонту.

  Як це має працювати:
  - Доступ до інформаційної системи мають менеджери/оператори місцевих підрозділів Обленерго, водоканалу, комунальні служби.
  - У випадку аварійного відключення працівник, який зазвичай відповідає на телефонні дзвінки обурених мешканців міста (або, зазвичай, просто не відповідає), публікує повідомлення в системі.
  - У випадку планового відключення, працівник відповідного постачальника послуг або комунальної служби зазделегідь публікує повідомлення про час відключення і заплановану тривалість ремонту.
  - Споживачі миттєво отримують повідомлення через мобільний додаток, веб-сайт або месенджер (Viber, Telegram тощо), не витрачають час на телефонні дзвінки, не застрягають у ліфтах і можуть зазделегідь запастися водою.

  Створення сторінки у соцмережі або публічного каналу в месенджері забере всього кілька хвилин, але зекономить багато часу працівникам комунальних служб і мешканцям Вишневого.

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію