• Thumb ddb2f7dc4f121b311849a8d18bec0b05

Створеня загороджених майданчиків для вигулу та тренування собак,визначення місць вигулу. Установка в громадських місцях спеціальних стендів с пакетами для прибирання фекалій після собак.

ПІБ ініціатора: Кір'ян Олег Васильович
Дата початку збору підписів: 31.10.2016 15:17

Наше місто яке так стрімко розвивається,та визначило себе "МІСТОМ ДУХОВНОСТІ І ДОБРА" на сьогодняшній день не створило жодних умов для життя поряд з людьми наших чотирилапих братів меньших.Власники своїх домашніх улюбленців чим далі тим більше стають перед проблемой вигулу.А таких людей в місті не мало.Неодноразово та не рідко на цьому ґрунті виникають конфліктні ситуаціі з іншими жителями,як прямо так і опосередковано.
Прошу створити спеціальні огороджені майданчики для вигулу та тренування собак. А також облаштувати відповідні місця з контейнерами для прибирання за тваринами,та з спеціальними стендами з пакетами. Це дасть змогу:
-поліпшення санітарно-епідемічного та екологічного стану в місті;
- вигулювати собак без повідка та намордника;
- вберегти тварин від наїзду автомобілем;
- вберегти перехожиж від небажанного контакту з тваринами;
-зменшення кількості конфліктних ситуацій, у т. ч. покусів собаками людей та інших тварин;
- не спостерігати екскременти на озелениних зонах перед будинками;
- унеможливити вигул собак на дитячих майданчиках;
- підвищити соціальну відповідальність власників собак;
-підвищення рівня культури та громадської активності власників собак
- та багато іншого.
Кількість місць для вигулу тварин на території житлового району, мікрорайону, кварталу визначається від кількості собак, що утримуються населенням цих територій,а не одним показовим.
Вважаю, що тільки за наявності таких майданчиків влада та інші жителі мають моральне право вимагати від власників собак "правильного" вигулу. В іншому випадку це (посилення контролю та відповідальності) ніщо інше ніж дискримінація

Розглянувши петицію 18 про створення загороджених майданчиків для вигулу та тренування собак, визначення місць вигулу, зазначаємо, що дане питання вивчається виконкомом міської ради.

Відповідно до державних будівельних норм та державних санітарних правил в дворових територіях мікрорайонів повинні бути майданчики для вигулу собак на відстані не менше 40 м від вікон житлових і громадських будівель та майданчиків для гри та відпочинку.

Через щільну забудову у житлових кварталах неможливо створити дані майданчики.

Виконком міської ради шукає можливість розмістити майданчики для вигулу собак за межами житлових кварталів.

Заступник міського голови                                                        Г.Н.Майсурадзе