• Thumb ec4271b0299616e5aaca383f5521ceca
  • Thumb e3baeb4b9059bc51b5a0977db89c0b15

Соціальний проект "Школа учнівського активу м.Вишневе" (Програма "Громадський бюджет...")

ПІБ ініціатора: Гавриленко Анна Сергіївна
Статус: На розгляді
Дата початку збору підписів: 11.12.2017 10:43

Успішна реалізація будь-якого проекту, від участі в шкільних заходах до побудови громадянського суспільства – це люди. Не просто люди, а справжні патріоти своєї країни, які не тільки вміють захищати, але і створювати блага, будувати громадянське суспільство. Вже з шкільних років у дітей формується відношення до життя, саме тому необхідно створити умови розвитку компетентної активної життєвої позиції в учнівської молоді. Для цього необхідно, щоб і учні, і вчителі, і батьки бачили, як результати діяльності винагороджуються. Головною винагородою за активну роботу в житті школи, міста має стати щорічна виїзна школа учнівського активу міста. В «Школі учнівського активу м.Вишневе» учасниками проводиться обговорення різних питань, проектів рідного міста, які можуть впроваджуватися безпосередньо учнівською молоддю.
Проведення такої школи має бути щорічно в різних куточках нашої Батьківщини в грудні місяці. Це дасть можливість учнівській молоді не тільки спілкуватися і вирішувати певні питання, але й змістовно проводити дозвілля, плекати любов до своєї Батьківщини, оздоровлюватися і фізично, і духовно.
Реалізація проекту здійснюється шляхом закупівлі путівок в санаторіях, дитячих таборах чи базах відпочинку для учасників «Школи учнівського активу м.Вишневе» та відрядження організаторів. Від кожної школи формується команда у складі 15 чоловік (14 учнів 8-11 класів і один супроводжуючий), а також оргкомітет 5 чоловік.