• Thumb 31ac230269fc0a92a875ef28d138098f
  • Thumb b4be53cce81687f17036057d7b898c0c

Скасування рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 17.09.2014 № 45/20 за підписом міського голови Дікова І.В. про погодження технічних умов на підключення багатоквартирного житлового кварталу ТОВ "ЄВРО 2000" по вул. Святшинськиій та вул. Машинобудівників м.Вишневе до комунальних мереж водопроводу та каналізації

ПІБ ініціатора: Власюк Дмитро Васильвич
Дата початку збору підписів: 06.06.2019 16:43

Рішенням виконавчого комітету Вишневої місткої ради Вишневої міської ради від 17.09.2014 № 45/20 за підписом міського голови Дікова І.В. погоджено технічні умови на підключення багатоквартирного житлового кварталу ТОВ "ЄВРО 2000" по вул. Святошинська, вул. Машинобудівників в м. Вишневе до комунальних мереж водопроводу і каналізації.
КП "Вишнівськводоканал" та підписом Соїч В.В. та Вишневою міською радою за підписом Дікова І.В. видано технічні умови від 01.10.2014 № 37 на підключення багатоквартирного житлового кварталу до комунальних мереж міста Вишневе.
Мер міста Вишневе Діков І.В. та керівництво КП "Вишнівськводоканал" ретельно приховували дані факти від громади міста.
Під час публічних зустічей мер цинічно стверджував та продовжує ствердужвати що про передачу земельної дліянки площею 10,2516 га в оренду ТОВ "ЄВРО 2000" він не знав та не міг знати, а для громади він зробить все можливе для повернння земельної діялнки місту. Про договір оренди земельної дліянки йому начебто стало випадково відомо лише в 2015 році.
Рішенням виконавчого комітету Вишневої місткої ради Вишневої міської ради від 17.09.2014 № 45/20 прийнято з грубуим порушенням законодавства оскільки договір оренди земельної дліянки який начебто укладенний між Вишневою міскьою радою та ТОВ "ЄВРО 2000" станом 17.09.2014 та 01.10.2014 не був зареєстрований в установленому порядку та не набрав юридичної сили (чинності).
Рішенням виконавчого комітету Вишневої місткої ради Вишневої міської ради від 17.09.2014 № 45/20 прийнято з грубуим порушенням інтересів громади м. Вишневе оскільки потужностей комунальних мереж міста Вишнева не вистачає для інсуючих будинків.
Якість питної води у м. Вишневе є незадовільною та не відповідає встановленим стандартам.
Будівництво ЖК ТОВ "ЄВРО 2000" або ЖК "Вишневі сади" ведеться з грубим порушенням Генерального плану м. Вишневе, оскільки на даній земельній ділянці передбачено будівництво паркової зони та обєктів соціальної інфраструктури.
Питання покращення водопостачання може бути вирішено лише шляхом будівництва додатковох артизянських скажин для забору води коштами ТОВ "ЄВРО 2000". В свою чергу, ТОВ "ЄВРО 2000" за техумовами не має таких зобовязань.
Питання скасуання рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради віднесено до компетенції Вишневої міської ради.
Враховуючи викладене, прошу невідкладно розглянути на черговій сесії Вишневої міської ради питання про скасування рішення виконавчого комітету Вишневої місткої ради Вишневої міської ради від 17.09.2014 № 45/20 за підписом міського голови Дікова І.В. яким погоджено технічні умови на підключення багатоквартирного житлового кварталу ТОВ "ЄВРО 2000" по вул. Святошинська, вул. Машинобудівників в м. Вишневе до комунальних мереж водопроводу і каналізації.

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області розглянуто електронну петицію № 136 (ініціатор Власюк Дмитро Васильович, місце проживання: Київська область, Києво – Святошинський район, м. Вишневе, вул. Машинобудівників, буд.17-а, кв. 10) вх. № 8/01-136 від 15.07.2019р. про скасування рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 17.09.2014р. №45/20 про погодження технічних умов на підключення багатоквартирного житлового кварталу ТОВ «Євро 2000» по вул. Святошинській та  вул. Машинобудівників м. Вишневе до комунальних мереж водопроводу та каналізації.

За результатами розгляду електронної петиції, в межах наданих повноважень повідомляємо, що зазначена електронна петиція буде винесена на засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформаційної політики.

Перший заступник

міського голови                                                                             Я.Л. Варшавець

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області розглянуто електронну петицію 136, створену 06.06.2019 року та розміщену на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області, стосовно розгляду на черговій сесії Вишневої міської ради питання про скасування рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 17.09.2014 року № 45/20 про погодження технічних умов на підключення багатоквартирного житлового кварталу ТОВ «Євро 2000» по вул. Святошинській та вул. Машинобудівників м. Вишневе до комунальних мереж водопроводу та каналізації.

Вищезазначена електронна петиція була винесена на засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформаційної політики та відповідно до протоколу засідання, комісія не заперечувала про винесення даного питання на  розгляд ХL сесії Вишневої міської ради VІІ скликання.

Однак, 29.08.2019 року на ХL сесії Вишневої міської ради VІІ скликання рішення про розгляд електронної Петиції 136 про скасування рішення Виконавчого комітету Вишневої міської ради від 17.09.2014 року  № 45/20 не було прийнято, у зв’язку з тим, що не набрало достатньої кількості голосів депутатів.

Перший заступник

міського голови                                                                Я.Л. Варшавець