скасування містобудівних умов та виданих ТОВ "ЄВРО 2000"

ПІБ ініціатора: Власюк Дмитро Васильвич
    Статус: Підтверджена
    Дата початку збору підписів: 05.05.2018 09:03

Відділом містобудування та архітектури Києво – Святошинської районної державної адміністрації 01.09.2015 видано ТОВ «ЄВРО 2000» містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки від 01.09.2015 № 146\5, якими передбачено будівництво багатоквартирного житлового кварталу, що складається з 13-ти багатоповерхових житлових будинків на земельній ділянці площею 10,2516 га, кадастровий номер 3222410600:01:009:0007, яка знаходиться в м. Вишневе по вул. Святошинській.
    Генеральним планом м. Вишневе та Плану зонування території (зонінгу) дана земельна ділянка не передбачена для будівництва багатоквартирного житлового кварталу.
    За Генпланом в редакції 2015 року на земельній ділянці передбачено розміщення громадських центрів та зелених насаджень загального користування.
    За чинною редакцією Генплану на земельній ділянці передбачено розміщення: паркової зони, навчально-виховного комплексу, музею, закладів громадського харчування та ін.
    Наміри ТОВ «ЄВРО 2000» збудувати багатоквартирний житловий квартал грубо суперечать затвердженій містобудівній документації та порушують права та інтереси громади міста Вишневе.
    Дана ситуація виникла в насідок особистої зацікавленості голови Вишневої міської ради Дікова І.В. в будівництві даного житлового кварталу ТОВ "ЄВРО 2000" та як наслідок абсолютна бездіяльність юридичної служби виконавчого комітету Вишневої міської ради.
    Незважаючи на очевидність незаконності містобудівних умов Виконком Вишневої міської ради уперто ігнорує вимоги громади вжити заходи з скасування містобудівних умов. Питання може бути вирішено шляхом втручання в дану конфлікту ситуації депутатів Вишневої міської ради.
    Враховуючи викладене вимагаю терміново розглянути на черговій сесії Вишневої міської ради питання оскарження в судовому порядку містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 01.09.2015 № 146\5 виданих Відділом містобудування та архітектури Києво – Святошинської районної державної адміністрації ТОВ «ЄВРО 2000» та зобов’язати виконавчий комітет Вишневої міської ради подати відповідний позов до суду.

Авторизуватися, щоб підписати