Скасування будівництва житлового кварталу в межах вулиць Святошинськоі та Машинобудівників

ПІБ ініціатора: Власюк Дмитро Васильвич
    Дата початку збору підписів: 13.04.2017 08:59

Вишневою міською радою 29.05.2007 затверджений проект землеустрою землеустрою земельної ділянки площею 10,2516 га, кадастровий номер 3222410600:01:009:0007 щодо відведення ТОВ "Євро 2000" земельної ділянки на правах оренди для громадської та житлової забудови. 21.06.2007 укладено договір оренди земельної ділянки між Вишневою міською радою та ТОВ " Євро 2000" терміном на 25 років. 16.03.2017 зареєстровано декларацію про початок підготовки будівельних робіт. ТОВ "Євро 2000" заплановано 9 багатоповерхових будинків з 1 та 2 кімнатними квартирами за новітніми технологіями (пеноблоки, пенопласт). Проектом не передбачено будівництво жодного об'єкту соціальної сфери, школи, садочку тощо. Громаду м Вишневого введено в оману щодо намірів здійснити будівництво школи та парку. Детальний план забудови відповідної території станом на даний час не затверджений. Дана земельна ділянка є останньою можливістю побудувати об'єкти соціальної сфери. Оскільки школи та дитячі садки м Вишнового перевантажені будівництво даного житлового кварталу " Новий Шанхай" призведе до неминучих соціальних напружень та конфліктів. Бездіяльність Вишневоі міської ради та мера з даного приводу визиває обурення з боку мешканців Вишневе та ставить під сумнів іх задекларовану тезу , що місто Вишневе є містом духовності та добра. Краще замінити на бабла. Необхідним є термінове зупинення будівництва та проведення громадських слухань з приводу подальшої долі земельної ділянки. В зв'язку з чим, прошу розглянути на черговій сесії Вишневоі міської ради питання про скасування Рішення Вишневоі міської ради від 29.05.2007 XIV cсесії 5 скликання про затвердження проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки ТОВ "Євро 2000" та розірвання договору оренди від 21.06.2007 в односторонньому порядку.

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розглянуто Вашу петицію 44 розміщену на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради стосовно розгляду  на черговій сесії Вишневої міської ради питання щодо скасування рішення Вишневої міської ради від 29.05.2007 року ХІV сесії  5 скликання про затвердження проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки ТОВ «ЄВРО 2000» та розірвання договору оренди від 21.06.2007 року в односторонньому порядку.

За результатами розгляду петиції, в межах наданих повноважень, повідомляємо наступне.

Питання, що порушуються в електронні петиції 44 будуть винесені на розгляд Робочої групи стосовно вивчення питання використання земельної ділянки, площею 10,2516 га ТОВ «ЄВРО 2000», за адресою:вул. Святошинська у  м. Вишневе, створеної рішенням Вишневої міської ради на ХХ сесії від 25.04.2017 року, а також будуть розглянуті на найближчій черговій сесії Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Секретар міської ради                                                                    С.В. Пишний