Щодо заборони будівництва шляхопроводу по вул. Ломоносова-вул. Балукова та перенесення його за межі житлової зони міста.

ПІБ ініціатора: Шиш Олександр Леонідович
    Статус: На розгляді
    Дата початку збору підписів: 06.02.2018 08:58

Чисельні жителі приватного сектору м. Вишневого, а саме, вулиць Ломоносова, Балукова, Миру, Вишнева, Гоголя, Свободи, Залізнична, Братів Гавришів та інших прилеглих вулиць та провулків глибоко обурені рішенням сессії міської Ради № 1-01/ХХVI7-2 від 21 грудня 2017 року щодо затвердження "Програми економічного, соціального та культурного розвитку м. Вишневе на 2018 рік" якою передбачена так звана "реконструкція" вулиць Ломоносова та Балукова з будівництвом шляхопроводу, що має з'єднати ці вулиці. Обурення викликає також спосіб прийняття вказаного рішення – таємно, без запрошення нас до обговорення цього питання, як осіб, що безпосередньо постраждають від будівництва, заперечення щодо якого ми вже направляли міському Голові декілька років тому. Будівництво цього шляхопроводу не вирішить питання транспортного сполучення обох сторін міста, натомість створить транспортний колапс, адже всі водії прилеглих міст, сел та територій стануть курсувати транзитом, в результаті чого отримаємо "Одеську трасу" посеред міста. Ми усвідомлюємо, що існуючий переїзд не справляється з існуючим потоком машин, але вважаємо безглуздим рішення про будівництво шляхопроводу у вказаному місці. Ми не проти побудови шляхопроводу, але виключно за межами житлової зони міста. Врахувуючи вищенаведене, вимагаємо на найближчій сессії міської Ради винести рішення про заборону будівництва шляхопроводу по вул. Ломоносова - Балукова, та розглянути можливість про його перенесення за межі житлової зони міста.