Розробити та впровадити проект будівництва Будинку творчості та культури в місті Вишневе

ПІБ ініціатора: Ткачук Ірина Олександрівна
    Дата початку збору підписів: 01.10.2016 22:19

Протягом останніх років наше місто дуже стрімко розвивається та забудовується, з’являються цілі нові мікрорайони, народжується дуже багато дітей. Зайве наголошувати, що в місті дуже незручно з гуртками для дітей, практично немає творчих майстерень, театральних гуртків тощо, а ті, що існують, коштують часто недешево. Враховуючи відсутність повноцінного будинку культури та творчості, пропоную РОЗРОБИТИ ТА ВПРОВАДИТИ проект будівництва власного Будинку творчості в місті Вишневе, що дало б змогу об’єднати в одному приміщенні музичну школу, будинок творчості та концертну залу для проведення конкурсів, вистав, урочистостей тощо. Також, вважаю за необхідне, передбачити приміщення для проведення виставок та експозицій. Отже, необхідність такого Центру назріла, і вже досить давно. Треба лише її реалізувати. Тим більше, в місті ще й досі є великі промислові зони, які можна використати не під зведення багатоквартирних будинків або супермаркетів, як би це не було вигідно, а для побудови справжнього Будинку творчості. Давайте разом подбаємо про наших дітей.

Шановна Ірино Олександрівно!

Розглянувши подану за Вашої ініціативи електронну петицію №13 щодо розроблення та впровадження проекту будівництва Будинку творчості та культури в місті Вишневе, повідомляємо, що за сприяння виконавчого комітету Вишневої міської ради на даний час завершується проектування Палацу культури та мистецтв у місті Вишневе по вулиці Машинобудівників. Після проведення державної експертизи проектно-кошторисної документації будуть здійснюватись заходи щодо початку будівництва Палацу культури та мистецтв у місті Вишневе.

З повагою,

В.о. міського голови                                     Я.Л. Варшавець