• Thumb 9ab49ffb1d8ff5ff43ae3b1bf7efb7d1
  • Thumb d13180a4996bc37c01409c23490c28e8

Прошу створити місце для спілкування (хаб) для пенсіонерів

ПІБ ініціатора: Ожго Данило Євгенійович
Статус: На розгляді
Дата початку збору підписів: 20.06.2018 17:20

Прошу створити місце для спілкування та проведення часу для пенсіонерів міста Вишневого, в якому люди похилого віку зможуть відпочивати, грати в настільні ігри, спілкуватися, розважатися, дивитися спектаклі та виставки дітей з гуртків дитячої творчості міста, танцювати і займатися спортом, брати участь в майстер-класах і т.д.

Прошу оформити територію розміром близько 0,2 га в центрі міста сценою, стільцями, пандусами, столами для настільних ігор і парасольками від сонця.

Для забезпечення діяльності хабу прошу додаткові функції, пов'язані з хабом, надати охочому процівникові виконавчого комітету Вишневої міської ради за матеріальну винагороду з бюджету міста.

Як приклад додаю фото такого хабу, створеного в Києві та посилання на статтю, в якій він описаний: https://goo.gl/eZvdgR
Прошу створити такий хаб, адже пенсіонерам міста немає чого робити, окрім сидіння на лавках, переглядання телевізора та стояння в чергах у аптеках.