Пропоную підтримати приєднання Вишневого до Києва

ПІБ ініціатора: Рінзберг Сергій Олександрович
    Дата початку збору підписів: 14.02.2019 14:44

Про приєднання Вишневого до Києва розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник в інтерв’ю 44.ua (посилання - https://www.44.ua/news/2298533/pervyj-zamglavy-kgga-nikolaj-povoroznik-o-perspektivah-obedinenia-s-prigorodom-eto-neobhodimo-obeim-storonam).
    Це може вирішити більшість питань, які викладені в петиціях нашого міста, а саме:
    - медичне обслуговування;
    - будівництво нових дитсадків, шкіл та лікарень;
    - вирішення транспортних проблем (ціни на проїзд в транспорті, пільги для пенсіонерів та інші );
    - вироблення спільної стратегії у боротьбі з твердими побутовими відходами на звалищах.

За результатами розгляду електронної петиції, (ініціатор Рінзберг Сергій Олександрович, електронна адреса: rsa55@i.ua)  вх. № 8/01-127 від 16.05.2019 року щодо підтримки приєднання міста Вишневе до міста Києва в межах наданих повноважень, повідомляємо Вам наступне.

Згідно ст. 4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» добровільне об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст здійснюється з дотриманням таких умов, зокрема, об’єднана територіальна громада має бути розташована в межах території Автономної Республіки Крим, однієї області.

Відповідно до статті 133 Конституції України до складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь.

Міста Київ та Севастополь мають спеціальний статус, який визначається законами України.

З викладеного випливає, що місто Київ та Київська область є окремими адміністративно-територіальними одиницями.

Одночасно зазначаємо, що електронна петиція № 127 була винесена на засідання XXXVIII сесії Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області VII скликання, яке відбулося 30.05.2019 р. та заслухана депутатами і прийнята до відома.

Водночас звертаємо Вашу увагу на те, що з метою вирішення питання порушеного у вашій електронній петиції, на XXXVII сесії Вишневою міською радою VII скликання прийнято рішення № XXXVII7-14 від 04.04.2019 р. «Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація», яким ініційовано створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація».

Заступник міського голови                                                          Г.Н. Майсурадзе