ПІБ ініціатора: ГУНДАРЬ КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ
    Статус: Підтверджена
    Дата початку збору підписів: 05.11.2018 09:38

Про заміну некомпетентних співробітників юридичного відділу Вишнівської міської ради, що свідомо ведуть до програшу судової справи проти рейдерського захоплення паркової зони ТОВ «ЄВРО 2000».

З метою припинення порушення інтересів громади, затвердженого генплану м.Вишневого та вимог чинного законодавства пропоную:

1. Звільнити з посади чинного начальника юридичного відділу Вишнівської міської ради (через некомпетентність та злочинну бездіяльність у справі проти незаконного захоплення ТОВ «ЄВРО 2000» земельної ділянки Вишнівської громади, розміром 10,2516 га 10,2516 га у м. Вишневе по вул. Святошинська та вул. Машинобудівників, кадастровий номер: 3222410600:01:009:0007).

2. Прийняти (за згодою) на посаду начальника юридичного відділу Вишнівської міської ради та надати довіреність адвокату Роману Титикало на представлення інтересів Громади м. Вишневе у судових інстанціях усіх рівнів з метою повернення всіх незаконно розданих земельних ділянок у комунальну власність м. Вишневе.

Авторизуватися, щоб підписати