Про закупівлю велики міських автобусів (електробусів) для руху по кільцевому маршруту євромісто-кільцева- м.теремки-гатне-євромісто з сталим інтервалом руху за кошти бюджету м. Вишневе, що є за рахунок реформи децентралізації

ПІБ ініціатора: ГОНЧАРУК ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
    Дата початку збору підписів: 14.02.2019 14:44

Прийняти рішення про закупівлю за гроші місцевого бюджету кількох великих комфортних автобусів (електробусів), що курсували б по кільцевому маршруту Євромісто/новус - кільцева дорога - м. Теремки - Гатне/"мегамаркет"-Євромісто/новус з інтервалом руху у ранкові часи (7.30-9.30) та вечірні часи (17.30-19.30) у 5 хвилин і одночасною забороною руху по правій полосі автодороги від євроміста до виїзду на кільцеву дорогу, та з інтервалом руху 20-40 хвилин згідно графіку у часи з 5.40 до 00.30, за винятком часів пік та без обмеження руху приватного транспорту по правій полосі автодороги від євроміста до виїзду на кільцеву дорогу.

Шановний Вячеславе Анатолійовичу!

Виконавчий комітет Вишневої міської ради розглянув Вашу петицію за № 128 «Про закупівлю великих міських автобусів (електробусів) для руху по кільцевому маршруту Євромісто-Кільцева-м.Теремки-Гатне-Євромісто з сталим інтервалом руху за кошти бюджету м. Вишневе, за рахунок реформи децентралізації» та повідомляє наступне.

Маршрути, які з’єднують м. Вишневе і м. Київ є приміськими. Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження щодо створення автобусних маршрутів приміського сполучення, організації пасажирських перевезень, здійснення контролю за дотриманням Правил перевезення пасажирів не належать Вишневій міській раді, Виконавчому комітету чи міському голові.

Відповідно до чинного законодавства, органом, який здійснює дозвільну діяльність, координує роботу, здійснює нагляд за дотриманням Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, організовує та відкриває нові автобусні маршрути приміського сполучення є Київська обласна державна адміністрація, Державна служба України з безпеки на транспорті, інші загальні контрольні органи.

Також повідомляємо, що субвенція міському бюджету на закупівлю міських автобусів (електробусів) в рамках реформи децентралізації на 2019 рік не виділялася. Питання закупівлі міських автобусів буде розглянуто Виконавчим комітетом міської ради у форматі територіальної громади.

Заступник міського голови                                                                      Г.Н. Майсурадзе