• Thumb 66a2121eccd285eb550e73a78ad8fcdf

Зібрано підписів

Кількість днів

Заголовок петиції

Про недопущення на черговій сесії Вишневої міської ради, прийняття рішення Вишневою міською радою про укладення договору про співпрацю, предметом якого є забудова земельної ділянки загальною площею 10,2516 га у м. Вишневе по вул. Святошинська та вул. Машинобудівників, кадастровий номер: 3222410600:01:009:0007, натомість проголосувати про надання довіреності фаховому адвокату Роману Титикало на представлення і відстоювання інтересів Громади м. Вишневе у судових інстанціях усіх рівнів з метою повернення земельної ділянки у комунальну власність м. Вишневе.

ПІБ ініціатора: Коробенко Наталія Степанівна
Статус: З відповіддю
Петиція №106
Дата початку збору підписів: 16.10.2018 11:33

Суть електронної петиції

Суть електронної петиції
Недопущення, всупереч інтересів громади, затвердженого генплану та вимог чинного законодавства, - проведення на сесії Вишневої міської ради голосування за укладення договору про співпрацю, підготовленого у межах положень Меморандуму від 18.09.2018, фактичним предметом та умовами якого, є забезпечення повноцінної легалізації (узаконення) права на використання незаконно захопленої ТОВ «ЄВРО 2000» (рейдером) земельної ділянки, розміром 10,2516 га, що розташована у межах м. Вишневе по вул. Святошинська та вул. Машинобудівників, кадастровий номер: 3222410600:01:009:0007 (далі – земельна ділянка) та цільовим призначенням якої згідно з Генеральним планом м. Вишневе є виключно - зелені насадження загального користування («ВИШНЕВЕ ПАРК»).
Винесення питання щодо надання дозволу на укладення Договору на розгляд чергової сесії ВМР та прийняття депутатами ВМР відповідного рішення про укладення Договору призведе до «кричущих» негативних наслідків для Громади міста, у тому числі до:
- позбавлення мешканців м. Вишневе права на повноцінний парк, розміром 10 га, зелену зону, чисте повітря, місця для сімейного відпочинку і проведення безпечного дозвілля;
- порушення норм чинного законодавства;
- створення негативного прецеденту легалізації (узаконення) органами місцевого самоврядування м. Вишневе права на використання захопленої «рейдерським» шляхом земельної ділянки з метою здійснення тотальної забудови міста багатоповерхівками та іміджу для міста в цілому.
Слід зазначити, що дане рішення також грубо порушує та суперечить висновкам і раніше наданим рекомендаціям, а саме:
04.10.2018 відбулося засідання комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (далі – Комітет) під головуванням народного депутата України - Голови підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції органами державної влади та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Ю.Б. Дерев’янка та за участю небайдужих мешканців (Ініціативна група «Вишневе парк»), міського голови м. Вишневе І.В. Дікова і органів державної влади різних рівнів, на якому розглядалися питання земельно-корупційного характеру у м. Вишневе, а саме:
- незаконне захоплення земельної ділянки;
- бездіяльність і саботаж органів місцевого самоврядування м. Вишневе та органів державної влади (поліція, прокуратура, Держархбудінспекція, виконавча служба, Києво-Святошинська РДА, Держгеокадастр тощо), які призвели до безперешкодного і незаконного захоплення земельної ділянки та її тотальної забудови багатоповерхівками;
- пошук шляхів повернення земельної ділянки Громаді міста та притягнення винних осіб, які допустили її незаконне захоплення, до відповідальності.
За результатами засідання Комітету, враховуючи наявні матеріали (у тому числі копії судових рішень), було озвучено низку встановлених правоохоронними органами на сьогодні фактів, зокрема що:
- рішень ВМР про передачу ТОВ «ЄВРО 2000» земельної ділянки під житлову та громадську забудову не приймалось;
- проекту землеустрою по ТОВ «ЄВРО 2000» щодо відведення земельної ділянки, терміном на 25 років, для житлової та громадської забудови не розроблялось;
- договір оренди земельної ділянки, між ВМР і ТОВ «ЄВРО 2000» не укладався;
- державна реєстрація права оренди ТОВ «ЄВРО 2000» на земельну ділянку проведена з численними та грубими порушеннями чинного законодавства, тощо.
Крім цього, за погодженням з міським головою м. Вишневе І.В. Діковим, присутнім на засіданні Комітету, було спільно з головуючим Ю.Б. Дерев’янком вирішено і погоджено розглянути на найближчій черговій сесії ВМР питання та шляхом голосування прийняти рішення про надання довіреності фаховому адвокату Роману Титикало (депутату Київської обласної ради) на представлення і відстоювання у повній мірі інтересів Громади м. Вишневе (у тому числі ВМР і Виконавчого комітету ВМР) в органах державної влади та судових інстанціях усіх рівнів з метою повернення земельної ділянки у комунальну власність м. Вишневе.
Враховуючи викладене, прошу розглянути на черговій сесії Вишневої міської ради питання про надання довіреності фаховому адвокату Роману Титикало (депутату Київської обласної ради) на представлення і відстоювання інтересів Громади м. Вишневе, та недопущення, всупереч інтересів громади, затвердженого генплану та вимог чинного законодавства, - проведення на сесії Вишневої міської ради голосування за укладення вищезазначеного Договору про співпрацю.

Відповідь на електронну петицію:

                                                                                                        

На засіданні постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформативної політики депутати Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області розглянули електронну петицію №106 (ініціатор Коробенко Наталія Степанівна) та включили  електронну петицію до порядку денного чергової ХХХІІІ сесії Вишневої міської ради VII скликання від 25.10.2018 року.

Вимоги, викладені в петиції, щодо надання довіреності фаховому адвокату Роману Титикало на представлення і відстоювання інтересів Громади м. Вишневе поставлені на голосування, але не набрали необхідної кількості голосів для прийняття рішення.

Питання щодо укладення Договору про співпрацю знято з порядку денного сесії.

 

Секретар ради                                                                      С.В.Пишний

поширити електронну петицію: