• Thumb 526de8a18884340488aadb1564c81a6d

Pозгляд на черговій сесії Вишневої міської ради питання про дострокове припинення повноважень міського голови Дікова Іллі Валерійовича

ПІБ ініціатора: Момот Ігор Миколайович
Дата початку збору підписів: 11.04.2018 10:17

Рішенням Вишневої міської ради від 29.05.2007 затверджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокове користування на умовах оренди ТОВ «ЄВРО 2000» для житлової та громадської забудови по вул. Святошинський у м. Вишневе площею 10,2516 га з земель міської ради.
Вишневою міською радою та ТОВ «ЄВРО 2000» 21.06.2007 укладений договір оренди земельної ділянки площею 10,2516 га, кадастровий № 3222410600:01:009:0007, яка знаходиться в м. Вишневе по вул. Святошинській.
Генеральним планом міста Вишневе на даній ділянці передбачено розміщення паркової зони (зелені насадження загального користування) та об’єктів соціальної інфраструктури.
ТОВ «ЄВРО 2000» в квітні 2017 році розпочато підготовчі роботи з будівництва 13 багатоповерхових житлових будинків.
Рішення Вишневої міської ради від 29.05.2007 та договір оренди від 21.06.2017 є незаконними оскільки прийняті з грубим порушенням Генерального плану м. Вишневе та положень Земельного та Водного кодексів України.
Легалізація договору оренди земельної ділянки відбулась в квітні 2015 року саме за часів Дікова І.В., яким приховувався від депутатського корпусу та громада факт передачі земельної ділянки ТОВ «ЄВРО 2000».
В наслідок тривалої бездіяльності міського голови Дікова І.В. місто втрачає останню земельну ділянку на якій може бути розміщено паркову зону та збудована школа.
Статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» передбачено право міського голови звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів.
За наявності підстав та повноважень міський голова Діков І.В. протягом 3 років не вжив жодної дії на захист прав та інтереси громади. Наслідком таких умисних дій є пропуск строку позовної давності.
Вишнева міська рада, в особі міського голови Дікова І.В., не визнає факту незаконності будівництва житлового кварталу. Жодна ініціатива громадськості з даного приводу, не підтримана міським головою.
Доказами зацікавленості мера в будівництві житлового кварталу є позиція юристів Вишневої міської ради під час розгляду судових справ за позовами прокуратури та мешканців Вишневого про визнання недійсними рішення міської ради, договору оренди та містобудівних умов та обмежень.
Діяльність міського голови Дікова І.В. порушує Конституцію та закони України та суперечить інтересам громади.
Громада вважає цілком імовірною версію про злочинну змову міського голови Дікова І.В., фактичного забудовника Журби В.А. та голови Києво-Святошинського районного суду Дубас Т.В. з метою незаконного заволодіння земельною ділянкою в інтересах ТОВ «ЄВРО 2000» та як наслідок виражає недовіру міському голові.
Єдиним шляхом поверненню місту можливості збудувати парк є відсторонення від даних подій міського голови Дікова І.В., якій робить все можливе для реалізації антинародних намірів ТОВ «ЄВРО 2000».
Яскравим прикладом не доброчесності міського голови є події з пропонування хабаря у вигляді квартири в ЖК «Акварелі-2» в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

Відповідно до статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування» повноваження сільського, селищного, міського голови можуть бути також достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.
Повноваження міського голови можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму або за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.
Враховуючи викладене, прошу розглянути на черговій сесії Вишневої міської ради питання про дострокове припинення повноважень голови Вишневої міської ради Дікова Іллі Валерійовича за рішенням відповідної ради.

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розглянуто електронну петицію № 83, (ініціатор Момот Ігор Миколайович, місце проживання м. Вишневе, вул. Європейська) вх. № 8/01-83 від 13.04.2018 року щодо розгляду на черговій сесії Вишневої міської ради питання про дострокове припинення повноважень міського голови Дікова Іллі Валерійовича.

За результатами розгляду електронної петиції, в межах наданих повноважень, повідомляємо, що зазначена електронна петиція була винесена на засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформативної політики.

25.04.2018 р. вищезазначена комісія розглянула електронну петицію № 83 від 13.04.2018 року вх. № 8/01-83 та заслухавши пояснення вирішила – не підтримати вказану електронну петицію та не рекомендувати до розгляду на черговій сесії Вишневої міської ради питання про дострокове припинення повноважень міського голови Дікова Іллі Валерійовича, оскільки не було наведено жодних підстав передбачених ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В.о. міського голови                                           Я.Л. Варшавець