Общественный транспорт доя жителкй города Вишневого

ПІБ ініціатора: Горобей Олександр Олексійович
    Дата початку збору підписів: 09.12.2016 16:44

Уважаемый мэр города Вишневого Диков Илья Валерьевич обращаюсь к Вам через петицию об организации возобновления общественного транспорта маршрут следования которого был бы до Академгородка либо до Теремков, а лучше в обе стороны, общественный транспорт жителям города Вишневого жизненно наобходим-3 гривны или 9 гривен-разница ощутимая, по Вишневому 3 гривны-необоснованно стыдно . Закупите на децентрализованные средства автобусов , сделайте добро людям.

Шановний Олександре Олексійовичу!

Розглянувши електронну петицію за № 27, щодо відновлення приміського автобусного маршруту загального користування, повідомляємо наступне.

Маршрути, які з’єднують м. Вишневе і м. Київ (в тому числі в напрямку станції метро «Теремки» чи «Академмістечко») є приміськими. Повноваження щодо створення/відновлення автобусних маршрутів приміського сполучення, організації пасажирських перевезень, здійснення контролю за дотриманням Правил перевезення пасажирів не належать Вишневій міській раді, Виконавчому комітету чи міському голові.

Відповідно до чинного законодавства, органом, який здійснює дозвільну діяльність, координує роботу, здійснює нагляд за дотриманням Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, організовує та відкриває нові автобусні маршрути приміського сполучення є Київська обласна державна адміністрація, Державна служба України з безпеки на транспорті, інші загальні контрольні органи.

Створення автотранспортного підприємства (АТП) на основі комунальної власності територіальної громади м. Вишневе гарантовано призведе до витрат коштів місцевого бюджету, проте, не дасть гарантії, що таке АТП зможе виграти конкурс та здійснювати перевезення.

Заступник міського голови                                                 Г.Н. Майсурадзе