Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  Обладнати ліфтами пішохідний міст через залізницю

  ПІБ ініціатора: Колійчук Костянтин Олегович
  Статус: З відповіддю
  Петиція №31
  Дата початку збору підписів: 20.12.2016 16:30

  Суть електронної петиції

  Враховуючи відсутність нормального сполучення між різними частинами міста Вишневого та віддаленість залізничного переїзду від більшості житлових кварталів, перехід з однієї частини міста до іншої є величезною проблемою для значної кількості жителів Вишневого. Особливо це стосується літніх людей та жінок з дитячими колясками , які змушені користуватися пішохідним переходом через залізницю, розташованим біля залізничного вокзалу, адже основні медичні заклади сконцентровані в північній частині Вишневого.

  Вирішити цю проблему (хоча б частково) допоможе обладнання пішохідного мосту біля залізничного вокзалу просторими ліфтами, які б дозволяли без особливих проблем піднятися на міст (з дитячою коляскою або багажем) та спуститися з нього.

  Відповідь на електронну петицію:

  Уважно вивчивши петицію 31 щодо обладнання ліфтами пішохідного мосту через залізницю, слід зазначити, що пішохідні мости знаходяться
  на балансі Південно-Західної залізниці.

  Відповідно до ст.23 Господарського кодексу України, забороняється незаконне втручання органів місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання.

  З метою проведення реконструкції даних мостів направлено прохання на адресу Публічного акціонерного товариства ”Українська залізниця”.

   

   

  Перший заступник

  міського голови                                                                           Я.Л.Варшавець

   

  поширити електронну петицію:

  перелік осіб, які підтримали петицію