Мораторій на зведення багатоповерхового житла в м. Вишневому до розбудови інфраструктури.

ПІБ ініціатора: ГУНДАРЬ КОСТЯНТИН ЮРІЙОВИЧ
    Дата початку збору підписів: 23.04.2018 10:13

У зв’язку із тотальною варварською забудовою м. Вишневого (всупереч Генплану і інтересам більшості мешканців):
    1. ввести повну заборону всім посадовим особам (меру, депутатам, чиновникам) м. Вишневого на здійснення дій, спрямованих на:
    • відвід, продаж, передачу, здачу в оренду, зміну цільового призначення тощо земельних ділянок, що належать громаді м. Вишневого під подальше житлове та комерційне будівництво.
    • видачу органами влади Вишневого будь-яких дозволів, погоджень, актів введення в експлуатацію, погодження будівельної та проектної документації, реєстрації поштових адрес, реєстрації новобудов в БТІ, прокладання комунікацій та доріг до новозбудованих житлових об’єктів, що не введені в експлуатацію станом на 01.05.2018.
    2. розірвати всі існуючі договори оренди земельних ділянок та повернути їх у недоторкану власність громаді м. Вишневого для подальшої побудови на цих землях виключно шкіл, лікарень, поліклінік, стадіонів, спорткомплексів, дитячих садків, парків.

Дію даного мораторію на зведення багатоповерхового житла в м. Вишневому подовжити безстроково до побудови в м. Вишневому додатково до існуючих: 3-х шкіл, 2-х поліклінік, 3-х стадіонів, 3-х спорткомплексів, 4-х дитячих садків, 4-х парків; побудови мостового переїзду через залізничні колії.

Виконавчим комітетом Вишневої міської ради розглянуто електронну петицію 84, створену гр. Гундарь К.Ю. 22.04.2018 року, розміщену на офіційному веб-сайті Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області та зареєстровану Виконавчим комітетом Вишневої міської ради 01.06.2018 року вх.№8/01-84 про мораторій на зведення багатоповерхового житла в м. Вишневе до розбудови інфраструктури.

За результатами розгляду електронної петиції, в межах наданих повноважень, повідомляємо, що вказана електронна петиція була внесена на засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, капітального будівництва, інвестиційних відносин та землекористування.

12.06.2018 року вищезазначена комісія розглянула  електронну петицію 84 та вирішила – електронну петицію 84 про мораторій на зведення багатоповерхового житла в м. Вишневе до розбудови інфраструктури – не підтримати та не рекомендувати до розгляду на черговій сесії Вишневої міської ради, оскільки прийняття такого рішення не відповідатиме нормам чинного законодавства України та призведе до порушення прав фізичних та юридичних осіб.

Перший заступник

міського голови                                       Я.Л. Варшавець