Громадський транспорт південної частини міста Вишневе

ПІБ ініціатора: Воробець Павло Петрович
    Дата початку збору підписів: 18.01.2017 15:42

Прохання до міської влади налагодити транспортне сполучення південної частини міста Вишневе, у напрямку станції Академмістечко, чи станції метро Житомирська о скільки вже багатороків транспортного сполученняпівденної частини міста Вишневе як такого не існує, а масив розбудовуеться, що є не зручним для мешканців міста Вишневе.

Шановний Павле Петровичу!

Розглянувши електронну петицію за №37, щодо налагодження транспортного сполучення південної частини міста Вишневе у напрямку станції «Академмістечко» чи станції метро «Житомирська», враховуючи розбудову житлових масивів за останні роки, повідомляємо наступне.

Маршрути, які з’єднують м.Вишневе і м.Київ (в тому числі в напрямку станції метро «Академмістечко», станції метро «Житомирська») є приміськими.

Повноваження щодо створення автобусних маршрутів приміського сполучення, організації пасажирських перевезень, регулювання транспортного сполучення в межах Київської області не належать Вишневій міській раді, Виконавчому комітету чи міському голові.

Відповідно до чинного законодавства, органом, який здійснює дозвільну діяльність, координує роботу, здійснює нагляд за дотриманням Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, організовує та відкриває нові автобусні маршрути приміського сполучення є Управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації, Державна служба України з безпеки на транспорті, інші загальні контрольні органи.

Виконавчий комітет міської ради звернувся з відповідним листом до Управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації, з проханням розглянути питання налагодження транспортного сполучення південної частини міста Вишневе у напрямку станції «Академмістечко» чи станції метро «Житомирська» та вжити відповідних заходів, в межах компетенції, відповідно до ст.7 Закону України «Про автомобільний транспорт».

Заступник міського голови                Г.Н. Майсурадзе