Громадський транспорт м. Вишневе

ПІБ ініціатора: Паламарчук Василь Ігорович
    Дата початку збору підписів: 22.02.2018 09:30

У зв'язку з суттевим подорожчанням маршруток у напрямку м. Києва просимо відновити рух автобусу № 82 який курсував між Києвом та Молокозаводом.

Шановний Василю Ігоревичу!

Виконавчий комітет Вишневої міської ради розглянув Вашу петицію за № 73 «Громадський транспорт м. Вишневе» щодо відновлення руху автобусу №82, сполученням Вишневе-Київ та повідомляє наступне.

Маршрути, які з’єднують м. Вишневе і м. Київ є приміськими. Повноваження щодо створення автобусних маршрутів приміського сполучення, організації пасажирських перевезень, здійснення контролю за дотриманням Правил перевезення пасажирів не належать Вишневій міській раді, Виконавчому комітету чи міському голові.

Відповідно до чинного законодавства, органом, який здійснює дозвільну діяльність, координує роботу, здійснює нагляд за дотриманням Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, організовує та відкриває нові автобусні маршрути приміського сполучення є Київська обласна державна адміністрація, Державна служба України з безпеки на транспорті, інші загальні контрольні органи.

Створення автотранспортного підприємства (АТП) на основі комунальної власності територіальної громади м. Вишневе гарантовано призведе до витрат коштів місцевого бюджету, проте, не дасть гарантії, що таке АТП зможе виграти конкурс та здійснювати перевезення.

Заступник міського голови                                                 Г.Н. Майсурадзе