Зібрано підписів

  Кількість днів

  Заголовок петиції

  ДОБУДОВА НОВОГО ПРИМІЩЕННЯ ВИШНІВСЬКОЇ ЗОШ №1

  ПІБ ініціатора: Грищенко Анна Анатоліївна
  Статус: З відповіддю
  Петиція №32
  Дата початку збору підписів: 16.01.2017 08:52

  Суть електронної петиції

  Замовником будівництва даного об’єкту є Київська обласна державна адміністрація. Виконавчому комітету Вишневої міської ради було делеговано повноваження по коригуванню кошторису, що повино було бути здійснено ще в І-му півріччі 2016 року за рахунок коштів міського бюджету. Місцева влада кожного року (1 вересня) обіцяє завершення будівництва Вишнівської загальноосвітньої школи № 1. І ТАК ВЖЕ 4 РОКИ!!!! Можливо вже потрібно нарешті місцевій владі взяти на себе відповідальність і створити НОРМАЛЬНІі умови для навчання дітей.

  Відповідь на електронну петицію:

  На петицію 32 про добудову нового приміщення Вишнівської ЗОШ № 1, повідомляємо, що на замовлення Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації у 2016 році завершено коригування проектно-кошторисної документації по добудові нового приміщення Товариством з обмеженою відповідальністю ”Інститут ”Білоцерківцивільпроект”.

  Після проведення державної експертизи проектно-кошторисної документації, замовником будівництва – Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації буде проведено тендер для визначення підрядної організації по добудові приміщення школи.

   

  Перший заступник

  міського голови                                                                           Я.Л.Варшавець

   

  поширити електронну петицію: