Будівництво мостового шляхопроводу між вулицями Балукова та Ломоносова

ПІБ ініціатора: Олексенко Яна Володимирівна
    Дата початку збору підписів: 20.02.2018 11:08

Останніми роками значно зросла кількість населення південної сторони Вишневого, а також різке зростання житлового та громадського будівництва, що призвело до проблем транспортного сполучення південної та північної сторони міста. Будівництво мостового шляхопроводу між вулицями Балукова та Ломоносова є доцільним оскільки це поліпшить автомобільне сполучення між районами міста, зменшить інтенсивність руху транспорту по місту, надасть можливість розвантаження м. Вишневе з великою кількістю проживаючого населення, позбавить заторів і тривалого очікування перед закритим шлагбаумом. Оскільки це питання є нагальним і обговорюється на протязі багатьох років, проведення громадських слухання вважаю зайвим.

Шановна Яно Володимирівно!

На петицію № 72 щодо будівництва мостового шляхопроводу між вулицями Балукова та Ломоносова, повідомляємо, що з даного питання вже виконано проектні роботи з техніко-економічного обґрунтування, отримано експертний звіт, тривають роботи з розробки стадії ”Проект”.

Разом з тим, зазначаємо, що виконавчим комітетом Вишневої міської ради і в подальшому будуть вживатись заходи, направлені на реалізацію будівництва мостового шляхопроводу між вул.Балукова та вул.Ломоносова, що у найближчому майбутньому значно покращать транспортне та пішохідне сполучення в м.Вишневому.

Перший заступник

міського голови                                                                          Я.Л.Варшавець